Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe - skrojone pod potrzeby klienta

Oferujemy profesjonalne konstrukcje stalowe hal i innych obiektów (między innymi myjni samochodowych) według dostarczonej przez zleceniodawcę dokumentacji. Indywidualne i elastyczne podejście do klienta pozwala nam skutecznie i sprawnie realizować nawet bardzo złożone i wymagające projekty.

Obiekty, które można stworzyć z naszą pomocą, to między innymi:

 • magazyny
 • hale produkcyjne
 • chłodnie
 • hale przeładunkowe
 • wiaty stalowe.

Dotychczas z powodzeniem zakończyliśmy realizację ponad dwustu inwestycji różnych rozmiarów, począwszy od niewielkich, po bardzo duże. Działamy nie tylko na terenie Polski, ale też reszty Europy. W każdej chwili służymy naszym klientom profesjonalnymi poradami i wskazówkami, dzięki którym wzniesiona konstrukcja będzie w pełni sprawna i zgodna z ich wizją. Ponadto wyróżniamy się konkurencyjnymi cenami świadczonych usług i stawiamy na zapewnienie jak najlepszego stosunku ceny do jakości.

Wykonane przez nas konstrukcje mogą zostać ocynkowane lub pomalowane (na zielono, niebiesko czy inny wybrany przez klienta kolor). Wszelkie prace budowlane prowadzą eksperci posiadający w tym zakresie wiedzę i doświadczenie, a także niezbędne kwalifikacje. Nasi pracownicy posiadają specjalistyczne uprawnienia do prowadzenia prac spawalniczych, dzięki czemu montaż konstrukcji stalowych może być prowadzony w pełni efektywnie i na wysokim poziomie jakości usług.

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Konstrukcje stalowe - materiały, które wykorzystujemy:

  Do stworzenia konstrukcji stalowej hali wykorzystuje się przede wszystkim specjalne ramy stalowe, które z kolei powstają z dwuteowników, a także dźwigarów kratownicowych. Istotne są także stężenia, dzięki którym cała konstrukcja jest stabilna.

  Dach stworzy się z płatwi kratownicowych oraz płatwi wykonanych z profili zimnogiętnych, po czym można go obudować m.in. wełną mineralną lub blachą trapezową, w zależności od preferencji klienta i indywidualnych warunków.

  Hale stalowe są szybkie w konstrukcji, z uwagi na możliwość wykorzystywania elementów prefabrykowanych zamiast samodzielnego składania pomniejszych części samodzielnie. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz liczyć na krótki termin realizacji inwestycji, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

  Bezpieczeństwo przede wszystkim

  Jeśli chodzi o konstrukcje hal stalowych, bezpieczeństwo jest kluczowe. Zaniedbanie tej kwestii może doprowadzić do zagrożenia zdrowia i życia pracowników czy innych osób przebywających na terenie obiektu, a także do zniszczenia mienia, które się w nim znajduje. Dlatego też zawsze dbamy o to, aby wnoszone przez nas obiekty spełniały wszystkie niezbędne europejskie normy, a także, aby zostały tworzone jedynie z materiałów najwyższej jakości.

  Nawiązaliśmy relacje z zaufanymi, rzetelnymi dystrybutorami, w związku z czym zawsze dysponujemy oryginalnymi, bezpiecznymi i efektywnymi materiałami budowlanymi. Kładziemy nacisk na to, aby konstrukcja była odporna na trudne warunki atmosferyczne, zapewniała właściwy komfort cieplny i była w pełni kompatybilna z narzędziami i maszynami, które się w niej znajdą. W związku z tym skonstruowane przez nas hale stalowe są bardzo stabilne oraz żywotne, dzięki czemu służą przez wiele lat bez żadnych kłopotów.

  Konstrukcje stalowe - krok po kroku

  Na pierwszym etapie nasi eksperci zbierają informacje na temat planowanej inwestycji, w tym jej lokalizacji, typu i rozmiaru, a także proszą o przekazanie dokumentacji, jeśli to zgodnie z nią ma zostać wykonana konstrukcja. Kiedy już zostanie przygotowany ostateczny projekt, zgodnie ze wszystkimi normami i wymaganiami prawnymi, klient otrzymuje go do akceptacji.

  Projekt może zostać zaakceptowany lub zgłoszone zostać mogą poprawki. W tym drugim przypadku nasi specjaliści wprowadzą je w życie i przedłożą gotowy projekt. Po akceptacji projektu może rozpocząć się proces budowy, ale też wszystkich związanych z nią formalności, czyli między innymi pozyskiwania pozwolenia na budowę, jeśli w przypadku danej konstrukcji jest ono niezbędne.

  Terminowość jest dla nas bardzo istotna, dlatego też zawsze dokładamy starań, aby wszystkie projekty zostały zrealizowane w terminie. W dowolnym momencie można poprosić o dodatkowe wyjaśnienia, poradę czy wskazówki odnośnie różnych zagadnień związanych z projektem i jego realizacją. Nasi pracownicy to wykwalifikowani profesjonaliści, którzy są w stanie wytłumaczyć nawet najbardziej złożone koncepty.

  Konstrukcje stalowe - zalety

  • szybki montaż z najwyższej jakości komponentów
  • indywidualny projekt, decydujący o idealnym dopasowaniu obiektu do jego przeznaczenia
  • odporność nawet na trudne warunki atmosferyczne
  • wysoka stabilność oraz żywotność konstrukcji
  • Na wszystkie produkowane przez nas hale o konstrukcji stalowej wystawiamy certyfikaty CE
  budowa-hal-przemyslowych-budowa

  Hale przemysłowe

  Od lat zajmujemy się budową hal przemysłowych dla przemysłu produkcyjnego. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie stworzymy dla Twojej firmy wytrzymały i estetyczny obiekt.

  hale magazynowe

  Hale magazynowe

  Specjalizujemy się w tworzeniu trwałych, bezpiecznych i atrakcyjnych cenowo hal magazynowych. Przygotujemy spersonalizowany projekt i zaproponujemy Ci innowacyjne rozwiązania.

  hale stalowe

  Hale stalowe

  W naszej ofercie znajdziesz hale stalowe o wielu różnych zastosowaniach. Zainwestuj w nowoczesną halę produkcyjną, handlową lub sportową i ciesz się wytrzymałym obiektem.

  Czym są konstrukcje stalowe?

  Mówiąc o konstrukcjach stalowych, można mieć na myśli konstrukcje stalowe hal różnego typu (magazynowych, logistycznych, sportowych), ale też wiele innych obiektów wykonanych ze stali, zarówno wielkopowierzchniowych, jak i mniejszych. Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszyn, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować inwestycje różnego typu i o różnym rozmiarze.

  Kto powinien wykonywać konstrukcje stalowych hal?

  Realizacją tego typu inwestycji powinni zająć się sprawdzeni, rzetelni specjaliści. W przeciwnym razie może się okazać, że zatrudniona firma czy osoba pójdzie na skróty i zakupi materiały budowlane niskiej jakości, wykona swoją pracę niedbale, nie będzie posiadała niezbędnych uprawnień lub popełni błędy w zakresie dokumentacji i innych tego typu formalności.

  Dlatego też lepszym wyborem będzie zaufanie ekspertom z wieloletnim doświadczeniem i licznymi pozytywnymi opiniami od dotychczasowych klientów. Nasi pracownicy mogą pochwalić się wszystkimi niezbędnymi certyfikatami i uprawnieniami, a także dużym stażem.

  Konstrukcje stalowe - koszty

  To, jaki koszt będzie się wiązał z wykonaniem konstrukcji stalowej hali, zależne jest między innymi od tego, jak duży ma być obiekt oraz ile ma mieć okien, bram oraz drzwi (a także, jaki ma być ich rodzaj). Kluczowe są także kwestie wybranego systemu wentylacji oraz ogrzewania. Składowych jest bardzo wiele, dlatego też najlepszym sposobem na oszacowanie, jaki będzie koszt realizacji inwestycji, jest kontakt z nami i omówienie szczegółów projektu.