Hale stalowe

Hale stalowe - zastosowanie

Oferujemy szybką i sprawną budowę hal stalowych do różnorodnych zastosowań. Hale stalowe są bardzo uniwersalne – mogą zostać wykorzystane między innymi jako wiaty, a także hale:

 • produkcyjne (zaopatrzone w linie produkcyjne, na przykład do produkcji części elektronicznych czy żywności)
 • targowe
 • logistyczne
 • magazynowe (można w nich przechowywać przesyłki, produkty czy różnego typu materiały)
 • handlowe
 • sportowe (na przykład lodowiska czy boiska wewnętrzne).

Zanim rozpoczniemy realizację inwestycji, w pierwszej kolejności zawsze przygotowywany jest projekt. Projekt hali stalowej dostosowywany jest do późniejszej funkcji obiektu, aby był on maksymalnie funkcjonalny oraz tego, jakie maszyny czy urządzenia się w nim znajdą. Każdorazowo uwzględniamy także indywidualne preferencje i wymagania klienta.

Na podstawie zebranych informacji decydujemy między innymi o kwestiach związanych ze stolarką okienną oraz wentylacją, a także rozmiarem bram i ich ilością. Zanim rozpocznie się właściwa budowa hal stalowych, przedstawimy Ci gotowy projekt hali stalowej do akceptacji, a w razie potrzeby wprowadzimy Twoje zmiany.

Gwarantujemy elastyczne podejście i gotowość na realizację nawet najbardziej ambitnych i wymagających projektów. Pomagamy zarówno osobom i firmom zdecydowanym, które mają już konkretną wizję idealnej hali, jak i takim, którzy potrzebują wsparcia w wyborze najlepszego rozwiązania.

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Hale stalowe - szybka realizacja inwestycji

  Kładziemy duży nacisk na to, aby skrócić czas realizacji do absolutnego minimum. Jest to możliwe dzięki wypracowaniu skutecznych schematów, wieloletniemu doświadczeniu w branży i szerokiej kadrze specjalistów. Nie idziemy na skróty i nie pomijamy żadnych istotnych kwestii, zarówno związanych z samą budową, jak i jej dokumentacją. Dzięki temu cały proces realizacji inwestycji jest w pełni zgodny ze wszystkimi regulacjami prawnymi.

  Dodatkowo, z uwagi na wykorzystywane materiały i typ konstrukcji, budowa hal stalowych jest znacznie szybsza niż budowa tradycyjnych budynków murowanych.

  Setki udanych realizacji o różnej wielkości, a także ponad 20 lat doświadczenia w branży pozwoliły nam na opanowanie do perfekcji procesu błyskawicznej, a jednocześnie w pełni bezpiecznej i pozbawionej błędów czy pomyłek budowy hal stalowych o różnej wielkości.

  Skontaktuj się z nami i przedstaw nam szczegóły inwestycji, a wskażemy Ci termin, w którym będziemy w stanie ją zrealizować. Dotrzymywanie ustalonych terminów jest naszym priorytetem, więc nie musisz się obawiać o jakiekolwiek opóźnienia czy zwłokę w pracy.

  Hale stalowe - pełne bezpieczeństwo i duża wytrzymałość

  Nasze realizacje charakteryzują się wysokimi parametrami użytkowymi wykonanych konstrukcji. Dbamy o to, aby efekt końcowy był w pełni zgodny z oczekiwaniami klienta, a także, aby hala była jak najbardziej wytrzymała i żywotna. Dzięki temu może ona przez długie lata funkcjonować bez jakichkolwiek przeszkód.

  Jest to istotne, ponieważ zamknięcie magazynu, hali produkcyjnej czy centrum logistycznego na czas remontów, czy nanoszenia poprawek może oznaczać stratę sporej sumy pieniędzy związanej z przerwą w pracy. Decydując się na to, aby budową hali stalowej zajęli się eksperci, możesz uniknąć tego typu niefortunnego scenariusza.

  Na stabilność i wytrzymałość stworzonych konstrukcji wpływają wiedza i doświadczenie naszych pracowników, ale też zastosowanie jedynie materiałów najwyższej jakości, spełniających niezbędne normy i pozyskanych od sprawdzonych, wiarygodnych dostawców.

  Kładziemy duży nacisk na takie parametry, jak odporność na trudne warunki atmosferyczne i szczelność termiczna. Nie bez znaczenia jest dla nas również kwestia estetyki hali, powinna ona bowiem być nie tylko praktyczna i bezpieczna, ale też atrakcyjna wizualnie, aby dobrze reprezentować Twoją firmę.

  Hala stalowa - cena

  Projekt hali stalowej i jej budowa w naszym wykonaniu jest zarówno szybka, sprawna i bezproblemowa, jak i korzystna. Oferujemy naszym klientom konkurencyjne ceny, a także kompleksowe wsparcie wykwalifikowanych ekspertów. Nie tylko zbudujemy Twoją wymarzoną halę, ale także będziemy służyć Ci radą i pomocą w zakresie doboru jej parametrów i materiałów, z których zostanie wykonana.

  Dzięki nam budowa hali stalowej może być bezstresowa i prosta – świadczy o tym między innymi ponad udanych 200 realizacji różnego typu projektów.

  Zalety hal stalowych

  • indywidualny projekt hali stalowej gwarantujący maksymalną funkcjonalność obiektu,
  • wysokie parametry użytkowe i szerokie zastosowanie hal stalowych,
  • szybka realizacja projektu i budowa hal stalowych,
  • komponenty najwyższej jakości gwarantujące wysoką jakość użytkowania przez długie lata.
  • Na wszystkie produkowane przez nas hale o konstrukcji stalowej wystawiamy certyfikaty CE
  konstrukcje stalowe

  Konstrukcje stalowe

  Do budowy konstrukcji stalowych używamy jedynie sprawdzonych i odpornych na działanie czasu komponentów. Gwarantujemy szybką realizację zlecenia oraz doradztwo na każdym etapie.

  budowa-hal-przemyslowych-budowa

  Hale przemysłowe

  Od lat zajmujemy się budową hal przemysłowych dla przemysłu produkcyjnego. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie stworzymy dla Twojej firmy wytrzymały i estetyczny obiekt.

  hale magazynowe

  Hale magazynowe

  Całoroczna, trwała i bezpieczna alternatywa dla murowanego budynku. Projektowane i budowane w oparciu o indywidualne potrzeby przedsiębiorstwa.

  Ile trwa budowa hal stalowych?

  Na czas realizacji inwestycji wpływa jej rozmiar i poziom skomplikowania, a także dostępność elementów konstrukcyjnych. W związku z tym, w jednym przypadku, budowa hali stalowej może zająć krótszy, a w drugim – znacznie dłuższy czas.

  Doświadczenie, wiedza i zaangażowanie, a także wysoki stopień prefabrykacji wykorzystywanych elementów konstrukcyjnych, pozwalają nam skrócić czas realizacji inwestycji do absolutnego minimum. Dzięki temu hala może być szybko i sprawnie oddana do użytku.

  Z czego wykonane są hale stalowe?

  Ramy stalowe, które są istotną częścią całej hali, wykonane są z dwuteowników oraz dźwigarów kratownicowych. Statyczność konstrukcji jest uzyskiwana poprzez montaż specjalnych stężeń. Jeśli zaś chodzi o dach, to w jego przypadku wykorzystuje się płatwie z profili zimnogiętych, a także płatwie kratownicowe.

  W kwestii obudowy dachu i ścian występuje duża różnorodność. Od tego, który materiał zostanie wybrany, zależeć będzie efekt wizualny, ale też chociażby kwestia strat ciepła. Budowa hali stalowej może zostać zrealizowana między innymi za pomocą blachy trapezowej, a także płyt warstwowych z różnego typu rdzeniami (poliuretanowym bądź styropianowym) lub z wełną mineralną.

  Hale stalowe - jaki jest koszt?

  Nie da się jednoznacznie wskazać, ile kosztuje budowa hal stalowych. Ostateczny koszt realizacji inwestycji może znacznie się różnić pomiędzy poszczególnymi projektami. Na to, ile będzie on wynosił, wpływają przede wszystkim takie czynniki, jak:

  • rozmiar hali
  • jej przeznaczenie
  • rodzaj zastosowanych materiałów (m.in. standard wykończenia ścian)
  • rodzaj oraz liczba okien, bram oraz drzwi.

  Napisz do nas lub zadzwoń i przedstaw swoje potrzeby oraz oczekiwania, a rzetelnie przeanalizujemy Twoje wytyczne, wykonamy projekt i oszacujemy koszt budowy Twojej hali stalowej.