Hale pneumatyczne

Wytrzymałe i stabilne hale pneumatyczne

Stabilność, wytrzymałość i bezpieczeństwo to trzy najważniejsze aspekty oferowanych przez nas hal pneumatycznych. Możesz korzystać z nich przez długi okres i nie obawiać się jakichkolwiek problemów czy usterek. Dowodem na wysoką jakość świadczonych usług są liczne pozytywne opinie dotychczasowych klientów.

Wyróżnia nas indywidualne podejście – każdy projekt jest dla nas wyjątkowy. Zależy nam na tym, aby dostosować go do potrzeb danego klienta, tak aby hala w 100% spełniała swoje zadanie. Kluczowa jest dla nas nowoczesność, a także ciągły rozwój. Stawiamy jedynie na innowacyjne narzędzia, metody konstrukcji i materiały. Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że Twoja hala będzie spełniała wszystkie standardy i normy techniczne.

Wśród największych zalet hal pneumatycznych, nazywanych także balonami sportowymi (tenisowymi), należy wymienić przede wszystkim możliwość zamontowania ich na istniejącym podłożu, a także brak konieczności stosowania wewnętrznych podpór. Te dwa aspekty po pierwsze, zmniejszają koszty związane z realizacją inwestycji, ponieważ nie trzeba przeznaczać środków na wymianę podłoża czy budowę podpór. Po drugie, znacznie przyspieszają one budowę hali, ponieważ można dzięki nim pominąć kilka czasochłonnych kroków.

Szybka i sprawna budowa – hale pneumatyczne

Zdajemy sobie sprawę, że termin realizacji inwestycji może być dla naszych klientów bardzo istotny. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby budowa hali pneumatycznej przebiegała szybko, sprawnie i bez żadnych przeszkód. Jednocześnie zawsze przestrzegamy wszystkich zasad bezpieczeństwa i nie pomijamy żadnych niezbędnych procedur.

Aspektem, który przemawia na korzyść hal pneumatycznych i sprawia, że realizacja inwestycji może być bardzo szybka, jest brak konieczności uzyskania pozwolenia na budowę, aby móc je wznosić. Oznacza to, że nie trzeba zmagać się z długim czasem oczekiwania na decyzję urzędników czy wypełnianiem licznych wniosków i innych dokumentów. Pozwala to oszczędzić zarówno swój czas, jak i nerwy.

Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na błyskawiczne odpowiedzi na Twoje zapytania i pozostawanie w ciągłym kontakcie w czasie realizacji projektu. Chętnie udzielimy Ci profesjonalnych porad i wyjaśnimy jakiekolwiek niejasności. Jeśli nie masz pewności, jakie dokładnie parametry hali będą w Twoim przypadku najlepsze, nie obawiaj się – możesz liczyć na naszą profesjonalną pomoc, dzięki której efekt końcowy będzie całkowicie kompatybilny z przeznaczeniem hali.

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Wybierając nasze usługi, wybierasz także:

  • nowoczesny design obiektów
  • certyfikowane komponenty
  • najwyższe standardy bezpieczeństwa
  • konkurencyjne ceny
  • profesjonalne podejście
  Park maszyn

  CERTYFIKATY CE

  NAJWYŻSZE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA

  NOWOCZESNY DESIGN OBIEKTÓW

  Hale pneumatyczne - materiały najwyższej jakości

  Do konstrukcji hal pneumatycznych wykorzystujemy jedynie materiały najwyższej jakości, spełniające odpowiednie normy. Jest to możliwe, ponieważ korzystamy tylko i wyłącznie z usług sprawdzonych, rzetelnych dostawców. Dzięki temu efekt końcowy jest zarówno wytrzymały i żywotny, jak i w pełni bezpieczny dla użytkowników.

  W procesie doboru materiałów bierzemy pod uwagę potrzeby i oczekiwania klienta, a także jego możliwości finansowe. Kładziemy duży nacisk na to, aby zapewnić, żeby ukończona hala była nienaganna pod względem technicznym, a także wizualnym.

  Wieloletnie doświadczenie w branży

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie, zarówno w konstrukcji hal sportowych, jak i przemysłowych czy eventowych. Nie musisz się obawiać, że Twój projekt okaże się dla nas zbyt skomplikowany. Podejmujemy się nawet bardzo wymagających zleceń.

  Mamy za sobą wiele udanych realizacji, które najlepiej świadczą o naszych kompetencjach. Począwszy od wstępnego planowania i ustalania szczegółów inwestycji, po jej skuteczną realizację, nad każdym etapem projektu będą czuwać wykwalifikowani eksperci.

  Działamy nie tylko na terenie całej Polski, ale również Europy. Świadczymy swoje usługi zarówno małym firmom, jak i wielkim przedsiębiorstwom.

  Konstrukcja

  Konstrukcja hali pneumatycznej utrzymuje się w górze poprzez wtłaczanie do środka powietrza i powstania efektu nadciśnienia. Oferujemy hale pneumatyczne (balony tenisowe), które składają się z:

  • systemu powłok,
  • sieci lin stalowych,
  • systemu grzewczo-nadmuchowego,
  • oświetlenia,
  • zasilania awaryjnego,
  • drzwi obrotowych,
  • systemu kotwienia.

  Zalety

  • indywidualny projekt pozwalający na maksymalne dostosowanie obiektu do potrzeb inwestora,
  • brak konieczności uzyskania pozwolenia na budowę,
  • montaż na istniejącym podłożu – szybka realizacja projektu,
  • komponenty najwyższej jakości oraz brak wewnętrznych podpór.
  • Na wszystkie produkowane przez nas hale o konstrukcji stalowej wystawiamy certyfikaty CE
  budowa-hal-tenisowych-realizacje4

  Hale Tenisowe

  Szybka i bezpieczna budowa kortu tenisowego jest możliwa z naszą pomocą. Projektujemy i budujemy estetyczne i wytrzymałe konstrukcje przy użyciu certyfikowanych materiałów.

  Hala_Gdynia_05

  Hale sportowe

  Oferujemy projektowanie i budowę hal piłkarskich, kortów oraz innego typu obiektów sportowych. Podstawą obiektu jest stabilna konstrukcja wykonana z certyfikowanych materiałów.

  Projekt bez tytułu (7)

  Hale łukowe

  Oferujemy projektowanie oraz montaż nowoczesnych i stabilnych hal łukowych. Z naszą pomocą w szybkim tempie możesz zyskać obiekt, który posłuży Twojej firmie przez wiele lat.

  FAQ - Najczęściej zadawane pytania

  Do czego służą hale pneumatyczne?

  Hale pneumatyczne są wykorzystywane przede wszystkim jako zadaszenie na korty tenisowe lub boiska piłkarskie (tak zwane orliki). Sprawdzają się one poza sezonem letnim, kiedy to zapewniają użytkownikom boisk lub kortów komfort termiczny, a także chronią nawierzchnię i inne elementy przed szkodliwym działaniem żywiołów.

  Jaki rozmiar mają hale pneumatyczne?

  Koszt hali pneumatycznej będzie zależał od jej wielkości i innych indywidualnych aspektów zlecenia. Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia wstępnego projektu i możliwych kosztów. Oferujemy konkurencyjne ceny przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości.

  Jaki rozmiar mają hale pneumatyczne?

  Hale pneumatyczne występują w bardzo różnych rozmiarach, w zależności od wielkości obszaru, który mają zadaszyć. Możliwe jest postawienie zarówno niewielkiej hali, jak i bardzo dużej. Jest to więc bardzo uniwersalne rozwiązanie, które można zastosować przy różnorodnych projektach. Popularne wymiary to między innymi 55x95x15 metrów dla boiska piłkarskiego oraz 36x36x9 metrów dla kortu tenisowego, ale można stworzyć także halę znacznie mniejszą lub znacznie większą, jeśli jest taka potrzeba.