Hale Sportowe

Hale sportowe - dlaczego warto nas wybrać?

Doskonale wiemy, jak ważne jest odpowiednio rozplanowane i wyposażone boisko, szczególnie gdy znajduje się pod zadaszeniem. Dla klientów wykonujemy hale piłkarskie, korty tenisowe, a także place zabaw dla dzieci.

Hale piłkarskie wykonujemy w wersji tradycyjnej z połączonych ze sobą łuków. Tak zaprojektowane obiekty doskonale sprawdzą się do gry w piłkę przez cały rok. Natomiast realizacje typu Orlik o konstrukcji łukowej zostają dodatkowo wzmocnione o pokrycie wykonane z podwójnej warstwy PVC, dzięki czemu dobrze izolują ciepło. Ogromnym udogodnieniem są rozsuwalne kurtyny, które latem pozwalają grać na powietrzu.

Korty tenisowe wykonujemy z konstrukcji drewnianych klejonych warstwowo lub ze stalowych łuków. Realizacje drewniane charakteryzuje lekkość, trwałość, ale też ognioodporność i dobra izolacja termiczna. Natomiast stalowe, o konstrukcji namiotowej wyróżnia możliwość montażu na dowolnym podłożu oraz rozsuwane boki w formie żaluzji.

Co wyróżnia nasze hale sportowe?

Budowa hal sportowych to jedna z naszych usług, która została stworzona z myślą o klubach i stowarzyszeniach sportowych, ale także o prywatnych inwestorach. Podstawą tego typu obiektów jest solidna, stalowa lub drewniana konstrukcja, która może być użytkowana niezależnie od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych. To, co wyróżnia nasze hale sportowe to fakt, że podczas ich budowy używamy nowoczesnych, ale jednocześnie sprawdzonych technologii. Dzięki temu zaprojektowany i wybudowany przez nas obiekt może posłużyć przez wiele lat bez obaw o bezpieczeństwo i komfort osób, które będą uprawiać w nim różnego rodzaju sporty.

Kluczowe jest dla nas spełnienie oczekiwań inwestora. Przygotowując projekt hali sportowej, kierujemy się tym, jakie przeznaczenie ma mieć w przyszłości dany obiekt sportowy. W ten sposób tworzymy hale sportowe, które są maksymalnie funkcjonalne, ale także atrakcyjne cenowo, jeśli chodzi o ich późniejsze utrzymanie. Hale sportowe w naszym wykonaniu spełniają wszelkie normy budowlane, posiadają właściwą wentylację, a także zapewniają bezpieczeństwo dzięki uwzględnieniu w projekcie m.in. wyjść ewakuacyjnych oraz barier ochronnych. Do budowy obiektu używamy jedynie sprawdzonych materiałów z atestami.

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Wybierając nasze usługi, wybierasz także:

  • nowoczesny design obiektów,
  • certyfikowane komponenty,
  • najwyższe standardy bezpieczeństwa,
  • konkurencyjne ceny,
  • profesjonalne podejście;
  Park maszyn

  CERTYFIKATY CE

  NAJWYŻSZE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA

  NOWOCZESNY DESIGN OBIEKTÓW

  Hale sportowe - czas realizacji?

  Hale sportowe, które będą funkcjonalne, nowoczesne oraz bezpieczne, to nie lada wyzwanie. Na szczęście nie musisz martwić się tym, że zajmie nam to wiele miesięcy. Jeśli zależy Ci na szybkim terminie realizacji inwestycji, to zgłaszamy swoją chęć do pracy. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i staramy się, aby budowa hal sportowych w naszym wykonaniu przebiegała sprawnie i bez zbędnych utrudnień. Oczywiście nie zapominamy przy tym o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i trzymamy się obowiązkowych procedur, które obowiązują podczas budowy tego typu obiektów sportowych.

  Wielokrotnie podczas swojej działalności przekonaliśmy się o tym, jak ważna jest nasza relacja z inwestorem. W związku z tym podczas realizacji projektu pozostajemy w stałym kontakcie, ze swoimi klientami, a także wspieramy ich w podejmowaniu jak najlepszych decyzji dotyczących budowy hali sportowej. Możesz więc liczyć na naszą pomoc oraz na to, że odpowiemy na wszelkie Twoje pytania związane z projektowaniem i budową obiektu sportowego. W ten sposób nasza współpraca przebiegnie sprawnie, a Ty będziesz mógł cieszyć się funkcjonalną halą sportową w bardzo szybkim czasie, po podjęciu decyzji dotyczącej jej budowy.

  Budowa hali sportowej w atrakcyjnej cenie

  Oprócz tego, że budowa hal sportowych w wykonaniu naszej firmy jest sprawna i szybka, to także cena takiego przedsięwzięcia jest bardzo atrakcyjna. Oferujemy nowoczesne i funkcjonalne hale sportowe w konkurencyjnych cenach. Tak jak już wspomnieliśmy, podczas budowy hal sportowych używamy najlepszych materiałów od sprawdzonych dostawców. Co więcej, przygotowujemy indywidualny projekt dla każdego klienta, biorąc pod uwagę przyszłe zastosowanie hali. Jesteśmy w stanie zaoferować Ci najwyższą jakość w naprawdę atrakcyjnej cenie bez uszczerbku na wytrzymałości i jakości jakiegokolwiek elementu konstrukcji.

  Jest to możliwe dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz setkach projektów, które do tej pory zrealizowaliśmy. Doskonale wiemy, jak dobrze wykorzystać budżet klienta, tak aby był on zadowolony z realizacji projektu. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia kosztów budowy hali sportowej. Chcielibyśmy zaproponować Ci najkorzystniejsze dla Twojego biznesu rozwiązanie w atrakcyjnej cenie.

  Zalety

  • indywidualny projekt pozwalający na maksymalne dostosowanie obiektu do potrzeb inwestora,
  • komponenty najwyższej jakości z atestami,
  • całoroczne zastosowanie i maksymalna funkcjonalność,
  • szybka budowa hali sportowej.
  • Na wszystkie produkowane przez nas hale o konstrukcji stalowej wystawiamy certyfikaty CE
  Hala pneumatyczna

  Hale pneumatyczne

  Wytrzymałe, stabilne i przede wszystkim bezpieczne – to cechy, które wyróżniają hale pneumatyczne zbudowane przez naszą firmę. Swoje działania dostosujemy do Twoich potrzeb.

  budowa-hal-tenisowych-realizacje4

  Hale tenisowe

  Szybka i bezpieczna budowa kortu tenisowego jest możliwa z naszą pomocą. Projektujemy i budujemy estetyczne i wytrzymałe konstrukcje przy użyciu certyfikowanych materiałów.

  Projekt bez tytułu (7)

  Hale łukowe

  Oferujemy projektowanie oraz montaż nowoczesnych i stabilnych hal łukowych. Z naszą pomocą w szybkim tempie możesz zyskać obiekt, który posłuży Twojej firmie przez wiele lat.

  FAQ - Najczęściej zadawane pytania

  Hala sportowa - koszt?

  Budowa hal sportowych na podstawie konstrukcji stalowej lub drewnianej jest o wiele tańsza niż postawienie stacjonarnego budynku murowanego. Jeśli więc chcesz zaoszczędzić sporo pieniędzy, ale jednocześnie chcesz móc cieszyć się całorocznym miejscem, w którym bezpiecznie można uprawiać sport, to nasze hale sportowe są właśnie dla Ciebie. Jeśli chodzi o konkretną cenę takiej inwestycji, to trudno jest znaleźć jednoznaczną odpowiedź na to pytanie.

  Cena za usługę, którą jest budowa hali sportowej, za każdym razem jest omawiana indywidualnie z danym inwestorem. Ostateczny koszt zależy m.in.: od wielkości obiektu, rodzaju konstrukcji, a nawet lokalizacji hali sportowej. Warto jednak pamiętać, że zawsze budowa tego typu hali jest tańsza niż inwestycja w obiekt murowany.

  Jakie może być przeznaczenie hali sportowej?

  Zarówno stalowe, jak i drewniane konstrukcje dają mnóstwo możliwości. W związku z tym budowa hal sportowych obejmuje tworzenie takich obiektów jak m.in.: boiska, korty tenisowe, przestrzenie do uprawiania gier zespołowych oraz różnorodnych dyscyplin sportowych. W zależności od planowanego zastosowania obiektu nasz zespół specjalistów przygotuje dla Ciebie indywidualny projekt, który jest dostosowany do wykonywania konkretnej aktywności fizycznej lub grupy  różnych sportów.

  Ile trwa budowa nowoczesnej hali sportowej?

  Podobnie jak na koszt inwestycji, także na szybkość realizacji projektu wpływ ma wiele czynników. Mowa o wielkości obiektu, jego konstrukcji czy też poziomie skomplikowania prac. Warto przy tym zaznaczyć, że robimy wszystko, aby możliwie jak najbardziej skrócić Twój czas oczekiwania na efekty naszych działań.