Hale magazynowe

Hale magazynowe - oferta i projekt

Swoje usługi kierujemy do wszystkich inwestorów, którym zależy na trwałej, bezpiecznej i atrakcyjnej cenowo alternatywie dla kupna lub wynajmu murowanego budynku magazynowego. Namiotowe hale magazynowe są całoroczne, a ich budowa jest szybka w porównaniu do budowy tradycyjnych, murowanych obiektów. Nie oznacza to jednak, że tego typu konstrukcje są nietrwałe. Wręcz przeciwnie – można z nich korzystać przez wiele lat bez obaw o bezpieczeństwo i stabilność konstrukcji.

Budowa hal magazynowych oraz ich projektowanie to nasza specjalność. Oferujemy najwyższej jakości hale wykonane z certyfikowanych materiałów. Przed przystąpieniem do budowy przygotowujemy dokładny projekt hali magazynowej. Dzięki temu możemy wcielić w życie większość oczekiwań inwestora. Każda hala magazynowa jest dopasowana do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa, dzięki czemu korzystanie z niej jest komfortowe.

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Budowa hal magazynowych – rozwiązanie dla wielu branż

  Nowoczesne hale magazynowe, które mamy w swojej ofercie cechują się wszechstronnością, jeśli chodzi o ich zastosowanie. Z powodzeniem mogą z nich skorzystać właściciele najróżniejszych branż. Powierzchnie magazynowe, które mamy w swojej ofercie mogą przydać Ci się m.in. jeśli zajmujesz się:

  • produkcją towarów i ich magazynowaniem,
  • handlem,
  • logistyką oraz spedycją,
  • świadczeniem różnego rodzaju usług.

  W halach magazynowych można składować dowolne rzeczy. Niezależnie od rodzaju i wielkości przedmiotów, które chcesz magazynować w tego typu obiekcie, jesteśmy w stanie dopasować jego konstrukcje do Twoich oczekiwań i potrzeb. Bez problemu możesz składować tam maszyny i urządzenia, ponieważ wnętrze magazynu jest odseparowane od niekorzystnych warunków pogodowych oraz innych czynników zewnętrznych. Budowa hal magazynowych jest więc rozwiązaniem dla wielu przedsiębiorstw i ma wiele zalet.

  Hala magazynowa - cechy

  • odporność na podmuchy wiatru dzięki „eliptycznemu” kształtowi,
  • bezpieczeństwo – zerowe obciążenia na śnieg,
  • szeroki wachlarz zastosowań,
  • szybki montaż i demontaż.

  Hala magazynowa - zalety

  • konstrukcja: dach łukowy lub dwuspadowy,
  • malowana farbą podkładową i nawierzchniową,
  • pokrycie: powłoka PVC, blacha trapezowa lub płyta z rdzeniem poliuretanowym,
  • świetliki w dachu.
  • Na wszystkie produkowane przez nas hale o konstrukcji stalowej wystawiamy certyfikaty CE
  20160830_093251

  Konstrukcje stalowe hal

  Do budowy konstrukcji stalowych używamy jedynie sprawdzonych i odpornych na działanie czasu komponentów. Gwarantujemy szybką realizację zlecenia oraz doradztwo na każdym etapie.

  Budowa hal

  Hale przemysłowe

  Od lat zajmujemy się budową hal przemysłowych dla przemysłu produkcyjnego. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie stworzymy dla Twojej firmy wytrzymały i estetyczny obiekt.

  hale stalowe

  Hale stalowe

  W naszej ofercie znajdziesz hale stalowe o wielu różnych zastosowaniach. Zainwestuj w nowoczesną halę produkcyjną, handlową lub sportową i ciesz się wytrzymałym obiektem.

  Jaki jest koszt budowy hali magazynowej?

  Ile kosztuje budowa hali magazynowej? Jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań przez osoby zainteresowane tego typu usługą. Każdy inwestor chciałby bowiem aby koszt takiej inwestycji był jak najatrakcyjniejszy, a hala charakteryzowała się najwyższą jakością. Ciężko jest jednak znaleźć jednoznaczną odpowiedź na pytanie, jaki jest koszt budowy hali magazynowej, ponieważ ma na to wpływ kilka czynników.

  Ostateczny koszt takiej inwestycji zależy między innymi od powierzchni obiektu. Jak łatwo jest się domyślić, im większy ma być obiekt, tym wyższa będzie jego cena. Podczas wyceny bierze się również pod uwagę rodzaj konstrukcji, zastosowanie obiektu czy też lokalizację, na której ma powstać hala magazynowa. Jednym z podstawowych kosztów podczas takiego przedsięwzięcia jest także wykonanie projektu oraz szczegółowej dokumentacji. Interesuje Cię wycena budowy hali magazynowej? Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów i wstępnej wyceny.

  Hale magazynowe - całoroczne

  Dzięki swojej stabilnej konstrukcji oraz wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów nasze hale magazynowe mogą być użytkowane przez cały rok. Tego typu konstrukcje są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne takie jak silny wiatr, opady atmosferyczne i niskie temperatury. Jest to więc doskonała alternatywa dla stacjonarnych obiektów magazynowych wykonanych z betonu.

  Budowa hal magazynowych tego typu jest dla inwestora optymalna pod względem finansowym w porównaniu do hal stacjonarnych. Niezależnie od pory roku z konstrukcji można korzystać w sposób bezpieczny i wydajny. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych. Namiotowe hale magazynowe mogą być wyposażone w oświetlenie oraz ogrzewanie, dzięki czemu praca w nich oraz przechowywanie towarów i różnego typu sprzętów jest możliwa nawet w zimniejsze miesiące.

  Hale magazynowe - koszty

  Jak już pewnie zdążyłeś zauważyć, hale magazynowe mają wiele zalet. Warto w nie inwestować m.in. dlatego, że koszty ich budowy są niższe, w porównaniu z kosztami postawienia budynku murowanego. Można je też w szybki sposób zbudować i zdemontować, dzięki czemu charakteryzują się dużą mobilnością. Cechą, o której warto też wspomnieć, jest to, że hale magazynowe pozwalają w szybki sposób rozwinąć przedsiębiorstwo i odpowiedzieć na jego potrzeby związane z magazynowaniem towaru. W momencie, gdy będziesz potrzebował większej powierzchni magazynowej, bez problemu możesz zwiększyć rozmiar hali. Możesz również przenieść ją w inne miejsce. Budowa hali magazynowej jest więc opłacalną inwestycją, dzięki której unowocześnisz swoją firmę.