Kort tenisowy

Firma Tenistal powstała w 1999 roku z misją upowszechnienia wspaniałego sportu jakim jest tenis, dlatego też budujemy łukowe hale namiotowe, które umożliwiają uprawianie tego sportu przez cały rok, niezależnie od panujących warunków pogodowych. Od samego początku domeną naszej działalności była budowa hal tenisowych oraz budowa kortów, które pokrywa sztuczna trawa lub mączka ceglana. Dążąc do rozwoju firmy oraz dostarczenia klientom usług najwyższej jakości, rozszerzyliśmy asortyment firmy o hale sportowe oraz hale aluminiowe i hale namiotowe.
Budową hal zajmujemy się kompleksowo: zaczynając od projektu, poprzez prace geodezyjne i ziemne, aż do kompleksowego wyposażenia hali, włącznie z jej oświetleniem, ogrzewaniem, ogrodzeniem oraz ułożeniem nawierzchni. Budowa hal drewnianych jest również elementem naszej oferty. Budujemy hale o konstrukcji drewnianej, hale z drewna klejonego, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W ofercie posiadamy także konserwację, serwis i czyszczenie sztucznej trawy oraz mycie i serwisowanie hal – aby Klienci mogli jak najdłużej być dumni z posiadanego obiektu.
Mamy nadzieję, iż zdobyte przez nas doświadczenie potwierdzone opinią wielu zadowolonych klientów, oraz jakość oferowanych przez nas usług, zachęci Państwa do podjęcia z nami współpracy.
Ze swojej strony gwarantujemy profesjonalne podejście oraz fachową pomoc na wszystkich etapach budowy.