Firma Tenistal jako jeden z elementów swojej oferty proponuje hale namiotowe. Wieloletniadziałalność w branży bezpośrednio przełożyła się na wiele sukcesów związanych z realizacją obiektów dla naszych Klientów. Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom, dlatego też dążąc do rozwoju firmy rozszerzyliśmy asortyment o hale sportowe, hale aluminiowe i namiotowe.

Dostarczamy usługi najwyższej jakości wsparte doświadczeniem, wiedzą oraz umiejętnościami, którymi dysponuje nasz personel. Warto mieć na uwadze, że Hale namiotowe wykonywane przez Tenistal mają wiele zalet, a konkretnie: możliwość montowania na dowolnym podłożu, połączenie modułowe, możliwość podnoszenia i rozpinania bloków. Wdrażamy korzystne rozwiązania, dlategoteż jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą hal namiotowych prosimy o kontakt.

Służymy profesjonalnym doradztwem i pomocą. Każdy etap budowy jest dokładnie nadzorowany. Kompleksowo wykonujemy wszelkie prace (począwszy od przygotowania projektu, poprzez prace geodezyjne i ziemne, a kończąc na wyposażeniu obiektu w oświetlenie, ogrzewanie, ogrodzenie jak i optymalnie przystosowaną nawierzchnię). W zależności od konkretnych wymagań hala namiotowa może mięć dowolne wymiary (szerokość 6 do 15 metrów, moduły co 2 metry, wysokośćściany bocznej od 1 do 5 metrów). Konstrukcja może być aluminiowa lub ocynkowana i malowana. W przypadku hal całosezonowych proponujemy konstrukcję skręcaną za pomocą śrub. Nasza ofertaobejmuje także mycie i serwisowanie hal. Oferujemy także wynajem hal namiotowych.

Zachęcamy do odwiedzenia strony serwisu na której prezentujemy dotychczasowe, wybrane realizacje.

konstrukcje stalowe

namioty sferyczne

hale sportowe

sztuczna trawa